O nas

„Naprawde super pro podejscie. Regulacja i przeglad gazu wykonany bardzo dobrze. Brak zastrzezen. Tylko moge polecic i na pewno wroce :)”

Zapewniamy fachową i uczciwą obsługę od ponad 20 lat

Nasza historia

Montażem instalacji gazowych zajmuję się od 2000r. Od początku współpracujemy z firmą Czakram. Specjalizujemy się i serwisujemy instalacje włoskiej firmy BRC. BRC jest wiodącym producentem instalacji LPG.

Nasze usługi

Biorąc systematycznie udział w szkoleniach i prezentacjach poszerzamy własną wiedzę i doświadczenie. Nasza firma pozytywnie przeszła kontrolę Instytutu Transportu Samochodowego. Posiadamy wszelkie wymagane zezwolenia, homologacje i zaświadczenia na montaż instalacji gazowych.

Zajmujemy się również montażem haków holowniczych firmy Imioła Hakpol.

Opinie

„Instalacja ustawiona poprawnie po rozjechaniu składu mieszanki. Wg. mnie trochę drożej niż u konkurencji, może to przekłada się na jakość usługi. Myślę że wrócę tam w przyszłości jak będę miał problemy z instalacją gazową .”

„Na tle warszawskich zakładów jeden z najlepszych. Przyjechałem na szybką rewizję ustawień instalacji. Auto sprawdzane w trakcie jazdy co nie jest standardem u wszystkich. Dziękuje raz jeszcze i szczerze polecam. Właściciel IS300 :)”

LPG System

Satysfakcja gwarantowana

Zadzwoń do nas