Instalacje gazowe tradycyjne mieszalnikowe
aktualnie oglądasz: Start » Oferta » Instalacje gazowe tradycyjne mieszalnikowe

Instalacje gazowe tradycyjne mieszalnikowe

brc Grupa tradycyjnych (mieszalinkowych) instalacji:

justJUST (zobacz w pdf)

blitz BLITZ (zobacz w pdf)

just-junior JUST Junior (zobacz w pdf)

justSystem Lambda JUST stosowany jest do instalacji w samochodach z jedno i wielopunktowym wtryskiem paliwa, wyposażonych w sondę labmbda oraz katalizator.

JUST jest o tsystem skonstruowany, aby sprostować najbardziej wymagającym jednostkom benzynowym. Dzięki zastosowaniu w centrali sterującej mikroprocesora, możliwości operacyjne systemu są znacznie bogatsze.

JUST jest określany przz specjalistów z branży jako najlepszy produkt w swojej kategorii systmów do II generacji instalacji LPG i CNG.


System Lambda BLITZ stosowany jest do instalacji w samochodach z jedno i wielopunktowym wtryskiem paliwa, wyposażonych w sondę lambda oraz katalizator.

blitzW systemie BLITZ dzięki połączeniu elektronicznej kontroli przepływu gazu poprzez sygnały z sondy lambda oraz wkomponowany w zestaw elementom mechanicznym możliwe jest idealne dostosowanie mieszanki gazowej potrzebnej silnikowi do procesu spalania

System BLITZ jest stosowany przez długie lata i mimo wielu zmian stosowanych przez producentów samochodów nadal może sprostać ich wymaganiom.


just-juniorSystem lambda JUST JUNIOR jest najnowszym system BRC drugiej generacji przeznaczonym do samochodów z jedno lub wielopunktowym wtryskiem paliwa wyposażonych w sondę labmda oraz katalizator.

System ten powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie grona klientów szukających tańszych rozwiązań w dziedzinie systemów II generacji.

W systemi tym mamy zastosowany nowoczesny mikroprocesor, którego możliwości techniczne są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Lambda Just Junior posaida 7 trybów pracy, które sam wybiera w zależności od tego w jakim stadium pracy jest silnik. Jego zasadniczą zaletą jest dopasowanie się do trybu jazdy kierowcy np. podczas jazdy spokojnej system pracuje jako ekonomiczny, w przypadku jazdy dynamicznej tryb jazdy sporotowej.

System Lambda Just Junior ma możliwość współpracy z każdą centralką wtryskową wterującą procesem przełączaniaa z bezyny na gaz od których zależy także wskazanie ilości gazu w zrbiorniku.