Środki BRC do czyszczenia

BRL9001 ŚRODEK DO CZYSZCZENIA UKŁADÓW INSTALACJI GAZOWYCH LPG 150 ml

BRL9001 to profesjonalny środek do czyszczenia instalacji zasilania gazem LPG to prawdziwa nowość na rynku w Polsce. Dzięki specjalnie opracowanym patencie firmy BRC Car Service należącym do grupy WESTPORT FUEL SYSTEMS zawartość butelki można łatwo wtryskiwać do zbiornika z gazem. Produkt można stosować we wszystkich istniejących instalacjach gazowych na rynku. BRL9001 posiada właściwości smarne, działa już przy pierwszym użyciu, w butli, przewodach, reduktorze ciśnienia i wtryskiwaczach. Zaleca się stosowanie co około 10000 km lub przy każdym przeglądzie instalacji gazowej w autoryzowanym serwisie.

Sposób użycia przez profesjonalny warsztat:
Zbiornik gazu powinien być opróżniony przynajmniej w 95% ,następnie przed zaaplikowaniem środka czyszczącego BRL9001 należy odpowiednio nacisnąć kulkę znajdującą się wewnątrz zaworu tankowania tak aby opróżnić resztki znajdującego się tam gazu LPG. Następnie butelką należy mocno wstrząsnąć przed użyciem .Kolejnym krokiem jest przyłożenie gumowego kapturka do zaworu tankowania i wciśnięcie butelki w kierunku zaworu , trzymając w ten sposób przez 30 sekund do momentu opróżnienia środka czyszczącego.Ostatni krok to zatankowanie zbiornika LPG do pełna.

Środek rekomendowany przez światowych liderów na rynku autogazu takich jak :BRC GAS EQUIPMENT , ZAVOLI ,CUMMINS WESTPORT,OMVL,PRINS,GFI,EMMER,TA GAS TECHNOLOGY,IMPCO,VALTEK oraz WESTPORT.

Środek dostępny w sklepie Czakram SKLEP CZAKRAM

BRL9720 ŚRODEK DO CZYSZCZENIA INSTALACJI ZASILANEJ OLEJEM NAPĘDOWYM 300 ml

BRL9720 to profesjonalny środek czyszcząco – ochronny do wszystkich silników zasilanych olejem napędowym (dieslem), łącznie z silnikami common rail, wtryskiwaczami pompy i układami wtryskowymi pod wysokim napięciem ostatniej generacji. Eliminuje powstającą w zbiorniku wodę i zapobiega jej powstawaniu, usuwa zanieczyszczenia, osady parafiny, szlam i osad. W układzie wtryskiwania odblokowuje, usuwa osad i smaruje pompy, wtryskiwacze, zawory ssące i wydech z całą komorą spalania. Zapobiega spalaniu w komorze wstępnej oleju napędowego, w dużym stopniu zmniejszając wydalanie czarnego dymu, eliminuje zjawisko „pukania”, przywraca moc i reakcję silnika, ułatwia uruchomienie oraz wyrównuje pracę silnika. BRL9720 dzięki swojemu składowi jest kompatybilny ze wszystkimi silnikami nowej generacji które posiadają filtry cząstek stałych FAP lub DPF.

Do użytku przez warsztat samochodowy:
Do filtra paliwa należy wlać środek BRL9720 tak aby zapełnić filter w 1/2 ,resztę środka należy wlać do zbiornika paliwa,następnie należy uruchomić silnik na 10 minut i pozostawić na biegu jałowym. Jeżeli w danym pojeżdzie jest to niemożliwe z różnego rodzaju przyczyn technicznych to całą zawartość butelki wlewamy do zbiornika paliwa ,uruchamiamy silnik pozostawiając na biegu jałowym przez 10 minut.

Do użytku przez osobę prywatną:
Całą zawartość butelki 300 ml należy wlać do zbiornika paliwa ,powtórzyć całą czynność po zatankowaniu 4 pełnych zbiorników oleju napędowego.

Środek rekomendowany przez światowych liderów na rynku autogazu takich jak :BRC GAS EQUIPMENT , ZAVOLI ,CUMMINS WESTPORT,OMVL,PRINS,GFI,EMMER,TA GAS TECHNOLOGY,IMPCO,VALTEK oraz WESTPORT

BRL9730 ŚRODEK DO CZYSZCZENIA INSTALACJI ZASILANEJ BENZYNĄ 300 ml

BRL9730 to profesjonalny środek czyszczący o właściwościach smarnych do czyszczenia całej instalacji zasilania benzyną ołowiową i bezołowiową, nadający się do silników gaźnikowych oraz z elektronicznym wtryskiem , łącznie z wszystkimi nowoczesnymi silnikami z wtryskiem wielopunktowym oraz bezpośrednim jak FSI,TFSI ,ECO BOOST,SKY ACTIVE itp. W zbiorniku zapobiega i usuwa wodę, zanieczyszczenia, rdzę, osady alkoholu, parafinę, bakterie i żelatynę. Przywraca moc silnika, ogranicza zużycie i emisję gazów (CO, HC, NOX), ułatwia zapłon, eliminuje nieprawidłowości, stukanie na głowicy, spadki obrotów wynikające z niewystarczającego spalania, wydłuża funkcjonowanie silnika, turbo i katalizatora. Czyści segmenty i denko tłoków

Całą zawartość butelki 300 ml należy wlać do zbiornika paliwa ,powtórzyć całą czynność po zatankowaniu 4 pełnych zbiorników benzyny.Jeżeli jednostka napędowa jest zasilana dwoma paliwami LPG/BENZYNA lub CNG/benzyna to czynność powtarzamy przy następnym tankowaniu zbiornika do pełna.

Zalecane stosowanie co 10000 km .

Środek rekomendowany przez światowych liderów na rynku autogazu takich jak :BRC GAS EQUIPMENT , ZAVOLI ,CUMMINS WESTPORT,OMVL,PRINS,GFI,EMMER,TA GAS TECHNOLOGY,IMPCO,VALTEK oraz WESTPORT.

Nasze usługi

Instalacje gazowe

Instalacje gazowe sekwencyjnego wtrysku gazu fazy lotnej

Opinie

„Naprawde super pro podejscie. Regulacja i przeglad gazu wykonany bardzo dobrze. Brak zastrzezen. Tylko moge polecic i na pewno wroce 🙂

„Instalacja ustawiona poprawnie po rozjechaniu składu mieszanki. Wg. mnie trochę drożej niż u konkurencji, może to przekłada się na jakość usługi. Myślę że wrócę tam w przyszłości jak będę miał problemy z instalacją gazową .”

LPG System

Satysfakcja gwarantowana

Zadzwoń do nas